Grafiki do druku,  Lifestyle

Ciesz się każdym dniem! Bucket list na styczeń

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie ciągle pada (deszcz niestety, bo dziś jest siedem stopni na plusie) i okrutnie wieje. Do tego, kiedy nie spojrzę, jest ciemno. Od grudnia słońce widziałam dwa razy, i to akurat, kiedy byłam w pracy. Nic, tylko zakopać się pod kołdrą z książką, czekoladą czy winem (zależnie od Twoich preferencji). Znasz to, prawda? Więc dlaczego, do cholery każę Ci się cieszyć tymi paskudnymi dniami?

Właśnie dlatego, że taki „zimowy” klimat jest tylko raz w roku. Czy tego chcesz, czy nie — będzie zimno, mokro i ciemno. Nic na to nie poradzisz. Czy to powód, dla którego miałbyś być ciągle melancholijny albo nie chciał wychylać nosa z łóżka? Otóż nie.

Znajdź w tym okresie coś pozytywnego. Coś, co tylko teraz możesz zrobić. Ciesz się z drobnych rzeczy, bo to one dadzą Ci pozytywny obraz na cały ten sezon.

W tym momencie wchodzę ja, trzymając wirtualną kartkę z rzeczami do odhaczenia w tym miesiącu. Spójrz na nią i zrób, co chcesz. Wydrukuj i powieś na lodówce, przepisz do notesu, zrób swoją listę, która bardziej będzie Ci odpowiadać. No i oczywiście daj mi znać o tym, że korzystasz, bo chcę Cię wspierać i zalajkować bądź zaserduszkować Twój post.

 

Styczniowy Bucket List

Czego to brakuje? Podrzućcie swoje pomysły, bo do końca miesiąca jeszcze trochę czasu, a ja na swojej liście mam jeszcze miejsce!

 

Please follow and like us:
error

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *