Moja własna, tysięczna ARMIA

Moja własna, tysięczna ARMIA

15 maja 19 roku podążyłam za pochopną myślą o stworzeniu gamingowego profilu na instagramie. Myśl zrodziła się nagle. Jako posiadacz prywatnego/lifestylowego dotychczas konta czułam, że moje zainteresowania do nikogo nie trafiają. Jak wrzucę zdjęcie kawy to wszystko jest okej, ale jak spytam, czy ktoś lubi grać – nastawała cisza.

Pomyślałam, że potrzebuję stworzyć miejsce, w którym mogę być sobą i które przyciągnie takich ludzi jak ja. To była niesamowicie dobra decyzja.

Utworzyłam więc nowe konto o wdzięcznej nazwie lavender.gaming. Chciałam, by na pierwszy rzut oka było wiadomo, co się na nim znajduje. Przeczytałam niejedną książkę o instagramie i wierzyłam, że pomoże mi to na początku. Zrobiłam kilka zdjęć i wrzuciłam trzy z nich. Nie chciałam patrzeć na zaledwie jedną zapełnioną kratkę w 9 polowym feedzie. Nie dbałam o to, że zasięgi instagrama gubią się przy dodaniu więcej niż jednego zdjęcia dziennie. Szybko znalazłam profile, które chciałam obserwować, miałam ich kilka już na poprzednim koncie. Jednak to, co się stało, przeszło moje wszelkie oczekiwania.

View this post on Instagram

[Eng below⤵️] Cześć! Czy tylko ja nie mogę się doczekać jak szalona nowego final fantasy VII? Piętnastka to bardzo ważna część dla mnie i może godnie nosić miano mojej ulubionej gry na ps4. Jaka jest Wasza ulubiona gra na ps4? 🍑🍑🍑🍑🍑 Hiya! I really cant wait for the New final fantasy VII, what about you? The XV is really important for me and i can call that position my fave on the ps4. What game for that console do you like the most? #ffxv #finalfantasyxv #finalfantasy #ps4 #playstation4 #mysetup #gamingfolk #ps4games #instagaming #playstationnation #4theplayers #girlgamer #gamergirl #girlwhogame #playstationpolska #polishgamer #gaminglife #console #gamersofinstagram

A post shared by Karii⚔️|| Karolina🏹 || Gamer🎮 (@lavender.gaming) on

W zaledwie parę minut nawiązałam kontakt z kontem babskie_granie_, które było dla mnie swojego rodzaju guru i idola w tym świecie. Dostałam od groma słów otuchy i powodzenia. Momentalnie zaczęłam dostawać powiadomienia, że ktoś oznaczył mnie na swoich stories. Mój profil zaczął się błyskawicznie szerzyć, a ja czytałam kolejne wiadomości o „powitaniu na gamingowym instagramie”. Powiadomienia o udostępnieniach i komentarzach wciąż napływały, a ja czułam się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie. Czułam, że znalazłam swoje miejsce i chcę się go trzymać.

Chciałabym wspomnieć, że te niesamowite osoby były ze mną od pierwszego dnia i bardzo im za to dziękuję:

babskie_granie_

bloodcurdling__

nerazeem

okiem_laika

W dwa dni było was już 100. Potem 200, 300, 500 i 800. I właśnie przekroczyliście tysiąc. To niesamowite! Kocham i doceniam zaangażowanie każdego z Was!

Jesteśmy armią. Więcej. Jesteśmy rodziną, więc chciałabym, żebyście korzystali z hashtagu #lavenderarmy do tworzenia fanartów, memów, czy po prostu oznaczania mnie, a ja obiecuję się temu przeglądać i udostępniać Wasze działania.

To, że czytasz ten post było długo planowanym procesem. Kocham swojego instagrama, jednak chcę nieco poszerzyć swoją działalność o miejsce, w którym mogę dać upust temu, co jeszcze we mnie siedzi.

Co konkretnie? Postaram się nakreślić Wam, czym chciałabym się z Wami dzielić.

Moja działalność obraca się wokół tematyki gamingowej, więc oczywiście będzie ona mocnym filarem tej strony. Nie chcę jednak informować Was o wszystkich suchych faktach i nowinkach ze świata. Chciałabym się dzielić z Wami moimi przemyśleniami czy recenzjami gier, które na mnie wpłynęły. Na pewno pojawią się posty okołotematyczne. Merch, boxy subskrypcyjne i osobiste listy „top”. Nie chciałabym pominąć tematyki instagrama,  więc informacje o moich zdjęciach czy aplikacjach, z których korzystam znajduje się na liście planów. Chciałabym dzielić się też tym, co wiem i tym, co umiem, na przykład projektować rzeczy do druku,czy rysunki dla Was. Nic nie udałoby się bez wsparcia, więc liczę, że moi przyjaciele z instagrama również będą chcieli oddać swój głos wzbogacając tę stronę o dodatkowy kontent. 

 „Hank: Maybe you did the right thing… -Detroit Become Human

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top